• Foto-2

• - CRED în datoria de a apăra teritoriul şi interesele României în orice situaţie. -

• - CRED în obligaţia mea de a respecta cu stricteţe legile statului român. -

• - CRED în dreptul la libertate şi siguranţă a fiecărui cetăţean al patriei noastre. -

• - CRED în libertatea de gândire şi conştiinţă, în viaţa privată şi de familie a oricărui om. -

• - CRED că omul trebuie să moară aşa cum s-a născut - liber şi egal în demnitate şi drepturi. -

• - Să-mi ajute Dumnezeu ca această credinţă să nu dispară niciodată. -

Forum

INTREBARI PENTRU CUPA TOMIS

INTREBARI PENTRU CUPA TOMIS

Mesajde Eremia » Dum Iun 14, 2015 10:53 pm

Deschid acest topic pentru a va raspunde intrebarilor venite din partea celor ce doresc sa participe la Cupa Tomis!
Fişiere ataşate
cupa_tomis.png
cupa_tomis.png (178.36 KiB) Vizualizat de 2016 ori
Eremia

Re: INTREBARI PENTRU CUPA TOMIS

Mesajde Janos » Lun Iun 22, 2015 7:39 pm

Eu nu intreb, doar vreau sa ajut acest eveniment, cu speranta sa se dezvolte modelismul si interesul celor care in aceasta perioada se vor afla la Constanta, m-am gandit sa fac o mica campanie aici in nord-vestul tarii, probabil se pare stupid faptul ca de aici sunt interesat de marina, eu fiind aradean de nastere m-a interesat navele de mic, stiind ca pe raurile din vest Mures, Cris si Somes era navigatie fluviala, din pacate nu sa mai folosit ele fiind fara un folos cu schimbarea pe cale ferata si rutiera. Deci ramane sa ajut munca voastra din coltul acest indepartat, am pus afisul primit de la Gabriel Eremia in cateva locuri din oras cum ar fi in primul rand Muzeul Judetean Satu Mare, supermarketul Auschan si o librarie din oras.

Stima Janos

Imagine Imagine
Janos

Înapoi la Concurs "Cupa Tomis"